Rüya Arama

Rüyanın Başharfine Göre Arama

Rüyada Sirke görmek

Rüyada sirke, onu ekmek ile yiyen kimse için takva, rızık, bereket, ilim, uzun ömür ve maldır,
Bir başka rivayete göre de: Rüyada sirke içmek veya salataya dökmek, kısmet çokluğu ile yorumlanır.
Çarşıdan sirke aldığınızı görmek, bekârsanız evlilikle, evli iseniz çocuğunuz olmakla tabir olunur.
Sirkenin tortusu, faydası az bir maldır.

Sirke kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız. Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır. Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Sirke görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bu rüya tabiri 249 kere okundu


Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.145.235.23

1 Yorum

Alican Lakot

Rüyam da bardak bardak sirke içiyordum. Kısmetim mi açılacak bu yaştan sonra acaba.