Rüya Arama

Rüyanın Başharfine Göre Arama

Rüyada Çingene görmek

Rüyada Çingene görmek, genç bir erkek için yakında beklenmedik bir seyahate çıkacağına, orta yaşlı ise, para kaybına, evlenmemiş bir kadın için, bu rüya seyahati çok seven birisiyle evleneceğine, evli yahut bir işte çalışan kadın için ise, gizli yapılan işlerin meydana çıkacağına işaret eder. Bu rüyayı gören genç bir erkekse, planda olmayan bir yolculuğa çıkacak demektir. Rüyada Çingene görmek tatsız bir dedikodu ve hatta iftiradır. Çingene görmek eğlence ve gezi ile yorumlanır. Rüyasında bir Çingene çergisinde bulunduğunuzu görmeniz, genç iseniz yakında bir gönül macerası geçireceğinize, orta yaslı seniz bir küçük geziye çıkacağınıza, yaslı bir kimse iseniz evinizde ibadetle meşgul olacağınıza delalet eder.
Dul bir kadının veya evlenmemiş bir erkeğin rüyasında bir Çingene görüp konuşması veya ona fal açtırdığını görmesi, çingenenin rüyada kendisine söylediği falın aynen çıkacağına veya hiç beklemedikleri bir tesadüf sonucu birisini severek evleneceklerine yorumlanır. Ibn-i Kesir'e göre: Rüyada Çingene görmek havailikle yorumlanır. Rüyasında bir Çingene karısından lavanta çiçeği aldığını görmek, esinin bastan çıktığına işaret eder.
Çingene kızını öptüğünü görmek, tanıdığı biri tarafından kıskanıldığına, bir Çingene kızını oynattığını görmek, biri tarafından bastan çıkarılmaya çalışıldığına delalet eder. Bir Çingene ile evlendiğini görmek, sevdiklerinden ayrılacağına, Çingene kadınının kendisini öptüğünü görmek eğer ayrı ise, esinin veya sevdiğinin yakında evine döneceğine işarettir.

Rüyanızda ana nesne olarak Çingene görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bu rüya tabiri 33 kere okundu


Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.211.227.36

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.