Haber Arama

Öğrenciler internet sektörünün liderleriyle buluşuyor

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki Sektör Günleri’nin 22.si 20 Ekim Salı günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Üniversite öğrencilerinin sektörleri tanıma fırsatı bulması, firmalar ve departmanlar hakkında fikir sahibi olması ve sektörü yönetici gözünden yorumlayabilme yeteneği kazanması sebebiyle hem öğrenciler hem de işverenler tarafından her yıl ilgiyle takip edilen Sektör Günleri’nde bu kez internet sektörünün devleri öğrencilerle buluşacak.

Dünya çapında git gide büyüyen ve hızla gelişen internet sektörünün lider firmaları ve başarılı girişimleri arasında bulunan Hepsiburada.com, Lidyana.com, Markafoni, BiTaksi, Getir, Zomato ve Pandora’dan katılacak yöneticiler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının teknoloji ile birlikte değişen dinamiklerini yorumlayacaklar.

Etkinlikte yer alacak katılımcı firmalar ve konuşmacılar:

Bülent Başaran – Hepsiburada.com Genel MüdürüMurat Akdağ – Markafoni CMO (Chief Marketing Officer)Hakan Baş – Lidyana.com Co-Founder ve CEOAli Servet Eyüboğlu – Zomato Türkiye MüdürüTurancan Salur – BiTaksi Co-FounderCaner Soyer – Pandora Co-FounderMert Salur – Getir Marka Müdürü Yardımcısı

Okul, sınıf, bölüm ayrımı olmadan herkesin katılabildiği 22. İTÜ Sektör Günleri’ne başvurmak için www.ituemk.org adresine tıklayıp kayıt formunu doldurabilir ya da kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

İçerik PC.NET dergisinden alınmıştır.

15 Ekim 2015 Perşembe

Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.144.217.63

Yorum Yok

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.

Şirket Haberleri Hakkında Diğer Faydalı Bilgiler